Naše projekty

Pokud máte zájem o vytvoření internetové prezentace, doporučujeme Vám jako reference náš výběr z hotových prezentací:

PřevodníkMěn.cz

Další velmi silnou generickou doménou, kterou naše společnost přetvořila ve funkční portál a finanční nástroj pro importéry a exportéry je www.prevodnikmen.cz. Jednoduché a přehledné rozhraní slouží k rychlému zjištění aktuálních kurzů a konverzi mezi jednotlivými měnovými páry. Součástí je i zpravodajství z finančních trhů, nabídka směnáren a bezhotovostní směny skrze devizové společnosti registrované u ČNB.

Náhled na layout finanční nástroj PřevodníkMěn.cz
AmerickáHypotéka.cz

Americká Hypotéka (tečka) cz je informační portál z oblasti hypoték. Týmu ůvěrových poradců umožňuje prezentovat své služby a získávat reference nových zákazníků. Dlouhodobou strategií projektu je těžit z kvalitního doménového jména a zaměřit se na získání přirozeného trafficu na populární výraz "americká hypotéka" (aktuální hledanost cca 150 denně). Tomu odpovídá maximální nasazení SEO nástrojů a analýz návštěvnosti.

Náhled na layout hypoteční portál AmerickáHypotéka.cz
viktormacha.com

Prezentace industriálního fotografa Viktora Máchy. Minimalistický design galerie nechává vyniknout nejen černobílým fotografiím dolů, sléváren, vápenek, mlýnů a dalších mimořádných industriálních objektů ale i lidí kolem nich.

Náhled na layout prezentace foto portfolia viktormacha.com
NOTY.CZ

Náš tým byl najat, aby vytvořil pro kamenné hudebniny Capriccio čerstvý design stránek, jehož součástí bude plně funkční eshop s hudebními nástroji, notami a zpěvníky. Web byl vystavěn s ohledem na maximální využití SEO potenciálu prominentní domény noty.cz. Eshop zahrnuje standardní funkce: cenové a produktové kategorie, fulltextové hledání, registrace nakupujících, apod. Administrace eshopu současně díky synchronizaci s pokladním informačním systémem vede i aktuální sklad. Export produktů ve formátu XML zajistí, že se s edicí hudebnin Capriccio setkáte i na hlavních produktových vyhledávačích.

Náhled na layout eshop s hudebními nástroji a notami NOTY.CZ
ESSA s.r.o.

Společnosti ESSA s.r.o. jsme dodali kompletní řešení webu včetně mail serveru. Redakční systém nabízí přístup ke všem statickým informačním sekcím i heterogenním obsahem nabitému katalogu. Součástí prezentace výrobků jsou tabulky, schémata, grafické přílohy, dokumentace, ovladače a další soubory ke stažení, organizované přehledně jak v kartách produktů, tak v samostatných kategoriích. Špičkové řešení je plně Search Engine i W3C browser přívětivé, třešničkou na dortu je pak inteligentní konfigurátor produktů, který umožňuje on-line objednávku produktů i z takto komplexní oblasti, jakou je průmyslové odměřování.

Náhled na layout Katalog dodavatele odměřování ESSA s.r.o.
DTS Praha s.r.o.

Redesign stránek společnosti DTS Praha měl tři zásadní cíle: vytvoření moderního grafického stylu reprezentovaného čistým XHTML 1.0 Strict, implementaci SEO technik pro zvýšení dopadu ve vyhledávačích a dodání soběstačného redakčního systému. Administrace v rukou objednatele zajišťuje kompletní správu od úpravy textů v kontaktech, přes strom kategorií v katalogu a nabízené produkty až po manipulace s grafickými a souborovými přílohami v sekci "Ke stažení".

Náhled na layout Prezentace hlasových technologií DTS Praha s.r.o.
CFL.CZ

Jednoduchá mikrostránka sloužící pro prezentaci osvětlení a zároveň jako katalog a rezervační systém. Základ je 100% HTML 1.0 Strict, vše - od fotogalerií až po objednávku samotnou je dynamicky řízeno javascriptem, který si sám otevírá spojení na server.

Naše společnost připravila jak stránky, tak podklady k produktům (fotografie, produktové letáky).

Náhled na layout Microsite katalog s objednávkou CFL.CZ
Pašmíny.com

Graficky i HTML střihem velice propracovaný moderní katalog pro velkoobchod a maloobchod dekoračních předmětů. Zadavatel získal kompletní CMS pro správu katalogu a informačních sekcí ve dvou jazykových mutacích. Prezentační vrstva - ačkoliv 100%-ně XHTML 1.0 Strict - je www projektem, který opravdu důkladně prověří zobrazovací schopnosti vašeho prohlížeče. Vřele doporučujeme pro srovnání kvality prohlížečů!

Náhled na layout e-katalog velkoobchodu Pašmíny.com
Adamec - Jeřáby, s.r.o.

Cílem redesignu stránek společnosti Adamec Jeřáby bylo vytvořit prezentaci moderní po vizuální stránce, kvalitně technicky zpracovanou, s publikačním systémem pro snadnou aktualizaci sekcí a zlepšit tak propagaci společnosti Adamec s.r.o. na Internetu.

Náhled na layout Prezentace výrobce jeřábů Adamec - Jeřáby, s.r.o.
easytoPrague.com

easyToPrague je cestovní kanceláří se zaměřením na incoming turismus. WWW stránky hrají především reprezentační úlohu, ale obsahují zároveň profesionální zabezpečený rezervační systém pro booking hotelů.

Náhled na layout prezentace a rezervační systém easytoPrague.com
Yericho

Stránky jsou typickou prezentací hudební skupiny: naleznete na nich aktuality, termíny koncertů, administrátorem spravované fotogalerie s javascriptovým front-endem a mp3 archívy skladeb. K dispozici je i správa mail-listů pro rozesílání novinek, jednoduchý diskusní modul (v podstatě návštěvní kniha) pro návštěvníky stránek a další funkce.

Náhled na layout prezentace rockové skupiny Yericho
SiMNET

Web lokálního wi-fi poskytovatele Internet a CZFree.Net připojení. Jádro stránek zajišťuje základní funkce: je postaveno na plně kustomizovatelných šablonách, vede uživatelské seance, nabízí nástroje pro správu obsahu a zobrazování FAQ a Novinek. Je plně připraveno s ohledem na budoucí rozšíření systému o plný zákaznický servis typu Freegate.

Náhled na layout prezentace ISP SiMNET
vyberte požadovaný projekt

V případě, že hledáte dodavatele Informačního Systému, prohlédněte si následující námi navržená a implementovaná řešení:

Online Překladač .cz

Online překladač je první ze série mobilních aplikací na silné generické doméně s extrémně navštěvovanou frází "online překladač". Umožňuje vytěžit maximum z intuitivního ovládání palcem na dotykovém displeji Vašeho mobilního telefonu. Při návrhu uživatelského rozhraní jsme se zaměřili zejména na rychlost načítání a jednoduchost použití aplikace. K dispozici je i "desktopová" verze webu zahrnující i katalog tlumočníků a překladatelských agentur.

Náhled na layout mobilní webová aplikace Online Překladač .cz
Bit Cash

Bitcash je portál o digitální měně Bitcoin. K dispozici jsou diskusní fóra a společné těžení Bitcoin.

Náhled na layout uzel a informační portál sítě Bitcoin  Bit Cash
Hodnocení Lékařů.cz

Největší adresář lékařů, doktorů a zdravotních středisek v ČR včetně hodnocení lékařů pacienty. Portál Hodnocení Lékařů umožňuje pacientům anonymně hodnotit práci svých lékařů. Vyberte si toho nejfundovanějšího doktora pro sebe i svou rodinu na základě zkušeností ostatních pacientů.

Náhled na layout informační portál Hodnocení Lékařů.cz
GrowMarket.cz

Eshop pro nově otevřenou kamennou prodejnu se zahradnickými potřebami GrowMarket. Základem je přehledná navigace, moderní design založený na velkých fotografiích na čistém bílém pozadí a polotransparentních vrstvách. Web je plně SEO optimalizován, umí kompletní administraci skladových zásob, objednávek a dodávek včetně tiskových sestav. Eshop dle moderních standardů zajišťuje maximální komfort zákazníkům přehledným rozhraním, které usnadňuje práci a šetří čas (např. nevyžaduje registraci pro dokončení objednávky). Součástí zakázky bylo též vytipování a akvizice celkem 20-ti domén z oblasti včetně generických názvů pro pozdější vývoj minisites na přímou podporu produktů.

Náhled na layout eshop growshop GrowMarket.cz
Internet 1

Monitor expirovaných domén a doménové tipy pro investory. Denní přehled výsledků dropů a uvolněných domén skrze WWW, RSS anebo E-mail. Nástroje a informace o SEO, marketingu a monetizaci domén.

Náhled na layout Doménové fórum a blog Internet 1
Petřiny.NET

Portál společnosti Pe3ny.Net, s.r.o. je propracovanou veřejnou prezentací a současně zákaznickým centrem. Mimo dnes již standardních sekcí jako informační databáze FAQ a Fórum nabízí každému registrovanému uživateli přístup k jeho zákaznickému účtu, fakturám, nastavení služeb a technické podpoře. Portál integruje několik komunikačních kanálů: diskusní fórum, soukromé vzkazy, online helpdesk a kontaktní formulář. Z dalších specifických modulů jmenujme Mapy pokrytí, Registr firem Prahy 6 a připravovaný elektronický obchod.

Projekt portálu je uživatelským front-endem sofistikovaného systému pro management zákazníků a monitoring sítě. Stává se tak součástí komplexního ISP řešení, které společnost Pe3ny.Net nabízí zákazníkům z řad poskytovatelů internetu.

Náhled na layout portál poskytovatele internetu Petřiny.NET
Diagnostická Laboratoř

WWW aplikace umožňuje velice rychlý přístup lékařů (zákazníků laboratoře) k výsledkům objednaných vyšetření a to ještě před doručením fyzických "papírových" výsledků. Lékaři mají informace z výsledků svých pacientů k dispozici prakticky odkudkoliv (např. v terénu), mohou v nich libovolně vyhledávat a prohlížet v různých formátech dle finálního použití. Systém umožňuje i delegaci pravomocí na spolupracující lékaře. Hlavní důraz byl kladen na dokonalé zabezpečení citlivých informací a vyhovění veškerým standardům a nařízením ministerstva zdravotnictví ČR v oblasti bezpečnosti lékařských informačních systémů a přenosu dat mezi nimi.

Náhled na layout Informační systém pro klienty laboratoře Diagnostická Laboratoř
Stamps Auction

Tento zatím nezveřejněný projekt je v podstatě univerzálním on-line katalogem. V rozšířené verzi umožňuje registrace uživatelů a jejich účast v aukci stylem ebay.com (nastavení cenového stropu poptávajícího). Administrační část obsahuje katalogizaci předmětů i agendu vítězných aukčních losů.

V případě zájmu Vám poskytneme demonstraci schopností administrační sekce, stačí nás kontaktovat.

Náhled na layout katalogový a aukční systém Stamps Auction
Citytaxi s.r.o.

Portál společnosti Citytaxi je navržen jako kompletní elektronické řešení služeb taxi a cargo transport pro běžné i korporátní zákazníky. Ke schopnostem portálu patří online personalizovaná objednávka, kompletní management uživatelů a jízd společnosti atd. Portál nabízí pokročilé služby také řidičům Citytaxi, zejména agendu zakázek, historii radiové komunikace, statistiky, grafy atd., čímž umožňuje naprostý přehled a kontrolu efektivnosti dispečinku.

Náhled na layout eCommerce řešení taxi Citytaxi s.r.o.
MojeReality.com

Nejmladší na poli realitních portálů - Mojereality.com - spojuje jak je naším dobrým zvykem elektronické komunikační kanály - diskusní fóra a soukromé vzkazy - s moderním inzertním médiem. Nabízí tvorbu vlastních prezentací na subdoménách partnerům systému - realitním agenturám - a import inzerátů z realitního software RealStudio a Reax.

Jádro tohoto systému je zcela univerzální platformou a my momentálně nabízíme nevýhradní licenci za velice výhodnou cenu.

Náhled na layout Realitní portál nové generace MojeReality.com
CZFree.Net

Vítěz Zavináče za Událost roku 2002. Projekt, který původně odstartoval Deu jako kopii Grower.cz, vyrostl v monstrózní komunitu sjednocující zuřivé české fanoušky Internetu. www.czfree.net má aktuální Google Pagerank 6/10.

Náhled na layout Komunita svobodné sítě CZFree.Net
Alphawave

Alphawave je prakticky modelový elektronický obchod dnes již neexistujícího prodejce hardware s dynamickým katalogem, nákupním košíkem a objednávkou.

eShop je však pouze zákaznickým front-endem, tedy zlomkem komplexního informačního systému, který řídí životní cyklus všech materiálů, zboží a služeb distributora. Front-end je plně zajištěn šablonami a seancemi registrovaných uživatelů. Administrační back-end dovoluje správu uživatelů, produktů a skladu, generuje objednávky dodavatelům a mail-listy zákazníků. Nabízí účetnictví faktur s jejich PDF verzemi, čárové kódy produktů pro tisk a další pokročilé vlastnosti.

Původní stránka www.alphawave.cz již není v provozu. Přijměte prosím naši pozvánku k prohlédnutí dema na našem serveru a v případě zájmu nás kontaktujte a my Vám zřídíme přístup i do administrační sekce.

Náhled na layout elektronický obchod & výrobní sklad Alphawave
Freegate

Software je určen menším a středním ISP firmám.

Systém Freegate je kompletním konfiguračním a účtovacím rozhraním jak pro administrátory internetového poskytovatele tak pro samotné uživatele. Systém plně spolupracuje s Quality of Service (QOS) na internetové bráně. Uživatelům zajišťuje přehled nad účty a tarify a obstarává automatizovaně platby i faktury včetně exportu PDF, automatické blokování účtů a notifikace uživatelů.

Pro demonstraci administrační sekce nás kontaktujte

Náhled na layout Freegate - Informační systém ISP Freegate
vyberte požadovaný projekt

Pokud máte zájem o grafický design nebo internetovou reklamu, nechte se při výběru designéra inspirovat našimi vybranými pracemi:

Drtiče Grower.cz

Naše studio vytvořilo kompletní marketingovou kampaň pro jedinečný výrobek s obchodním názvem "Grower Drtič". Základem je logo, jehož autorem je talentovaný designér Slobik, který je také autorem grafiky projektu MojeReality.com. Výrazný styl "na vlastní nebezpečí" bude použit ve všech produktových materiálech, bannerech i na obalech. V internetové prezentaci jsou pro představení výrobku použity také námi dodané fotografie. Pod designovou slupkou se ukrývá naše standardní programové jádro, řídící objednávky, foto-galerie a statistiky systému.

Náhled na layout marketingová kampaň Drtiče Grower.cz
Spojovací.NET

S cílem vytvořit kompletní CI pro občanské sdružení sjednocující osoby se zájmem o informační technologie jsme dokončili první část této rozsáhlé zakázky. V rekordním čase jsme vytvořili grafický návrh informačního portálu a novou podobu loga. Nový image sdružení bude dokončen zpracováním prezentačních a propagačních materiálů.

Náhled na layout CI, design portálu a fóra Spojovací.NET
MeteoPress

Naším úkolem bylo vytvoření interaktivní aplikace představující komplexní soubor informací o počasí včetně předpovědi, statistik a porovnávacích grafů. Při návrhu jsme vycházeli z požadavku klienta na co nejjednodušší přístup návštěvníka k informacím. Řešení nabízelo velké množství grafických a ovládacích prvků využívajících nástroj Macromedia Flash. Jeho prostřednictvím se návštěvník nemusí soustředit na textové informace, nýbrž se dostává do role pasivního pozorovatele - informace jsou mu předkládány ve vizualizovné podobě celou řadou animovaných ikon a a grafů.

Náhled na layout Grafický návrh stránek MeteoPress
Marconia

Návrh firemních materiálů pro společnost Marconia - the europe technology institute.

Náhled na layout CI, návrh firemních materiálů Marconia
Film Studio Gatteo

Byli jsme pozváni do výběrového řízení společností Gatteo Film. Předmětem výběrového řízení bylo navrhnout logo které by reprezentovalo nové filmové ateliery společnosti. Naším cílem bylo vytvoření moderního loga postaveného na silném výrazu bezserifové konstrukce písma. Malé rozšíření použitého fontu napomáhá vytvoření charakteristického a nezaměnitelného vizuálního vjemu značky. Logo je skloubením čistého písma a grafického prvku, který je navržen tak, aby respektoval tvary písma a uzavíral značku do snadno použitelného celku.

Náhled na layout vytvoření logotypu Film Studio Gatteo
Medical Tribune Group

České pobočce mezinárodního vydavatelského domu Medical Tribune Group jsme dodali kompletní grafický design pro nově vznikající portál. Tento je zaměřen na všechny segmenty klientely. Odborné veřejnosti nabízí ucelenou škálu informací o vydávaných titulech jako i možnost objednání předplatného nebo ukázkových čísel přes Internet. Dále poskytuje ucelené informace pro inzerenty jak z hlediska technické specifikace inzerce, tak i z hlediska plánovaného obsahu jednotlivých titulů. Dlaším důležitým úkolem bylo vytvoření grafických náhledů pro media kit na rok 2005.

Náhled na layout Mediakit 2005 & portal design Medical Tribune Group
vyberte požadovaný projekt


Dodáváme řešení na klíč...

Veškeré projekty z naší produkce jsou vždy optimalizovány konkrétnímu klientovi. I přesto však zachováváme určité přístupy, které pomohou při ladění chyb, údržbě programu, úpravách anebo případných rozšířeních. Jde zejména o důsledné oddělení business logiky a prezentační vrstvy (díky kterému je možná změna designu bez zásahu do fungování programu), dodržování kultury kódu (které rozumí celý tým programátorů, nikoliv jen autor) a dobré dokumentace v kódu. Ve výsledku tak od nás získáte řešení na míru i při zachování určité flexibility a budoucí rozšiřitelnosti Vaší aplikace nebo prezentace.

...která fungují spolehlivě.

Kvalita prezentační vrstvy našich nejnovějších projektů je maximální. Slibuje bez kompromisů nezávislost na prohlížeči a jeho verzi a korektní zobrazení strukturovaných informací i v prohlížečích nepodporujících JavaScript, CSS styly a dokonce ani grafiku (textové terminály).

Naší specializací jsou komunikační platformy.

Jak veřejná tak privátní webová diskuse je přirozeným komunikačním kanálem dnešního Internetu a tvoří nejdůležitější část moderních portálů. Máme dlouhodobé zkušenosti s provozem a integrací fór do různých aplikací. Pro dobrou škálovatelnost a přizpůsobitelnost k tomu vyžíváme systém vBulletin.